محمد امین آجورلو پنجشنبه 29 شهریور 1397 01:54 ق.ظ نظرات ()

لایو اکشن آواتار آخرین باد افزار

نتفلیکس میخواهد لایو اکشن سریال آواتار آخرین باد افزار را بسازد و دنبال باریگران با رنگ پوست های مختلف برای انواع قوم های چهار ملت میگردد.

سریال داریم چه سریالی، یه سریال جدید تو راهه با بازیگرای واقعی. سریال اختصاصیه نت فلیکس هستش و توسط مایکل و برایان تهیه خواهد شد. نتفلیکس آزادی کامل و خلاقانه رو داده ...


بر اساس توییت جرمی زاکرمن ظاهرا موسیقی متن لایو اکشن 13 قسمت آواتار: آخرین باد افزار توسط این آهنگساز ساخته میشود.

جرمی زاکرمن آهنگساز سریال آواتار:آخرین باد افزار و افسانه کورا نیز بوده است.


احتمال اینکه دواین داگلاس جانسون نقش بولدر را بازی کند وجود دارد...


یک منبع نا مطمئن خبری اعلام کرده است که #سازندگان آواتار برای نقش زوکو به دنبال بازیگر تانیوانی اقیانوس آرام میگردند.

تصور غلط از ملت آتش این است که الهام گرفته از ژاپن است درحالی که فرهنگ ملت آتش شبیه به چین و جنوب غربی آسیا و مخصوصا تایلند است.پس ممکن است یک بازیگر بومی از تایوان، نواحی جنوبی چین، شرق و جنوب شرقی آسیا برای نقش زوکو انتخاب شود.


ادامه اخبار در ادامه مطلب


نتفلیکس مسئول تولید کردن سری اکشن-زنده بر اساس سری آواتار:آخرین بادافزارِ انیمیشنی در دهه ۲۰۰۰ که توسط نیکلودئون ساخته شد، شده و روی به کار گرفتن سازنده های اصلی مثل مایکل دیمارتینو و برایان کونیتزکو به عنوان کارگردان اجرایی و مدیر برنامه، تمرکز کرده. سری جدید ساخته خواهد شد با همکاری نیکلودئون و ساخت سال بعدی شروع میشه.
سهام نت فلیکس 2% افزایش یافت پس از پخش قدرتمند در شب اِمی
نسخه اوریجینال (اصل) آواتار: آخرین بادافزار در 3 فصل در نیکلودئون از فبرِری 2005 تا جولای 2008 پخش شد، یک اِمی در 2017 و یک جایزه‌ی پی‌بادی (peabody) در میان افتخاراتش داره. این سری با شخصیت اصلی آنگ و دوستانش دنبال شد، که باید دنیا رو نجات بدن با شکست دادن پادشاه آتش اوضای و پایان دادن به جنگ مخرب ملت آتش. در کل 61 قسمت پخش شد.
"ما متحیر شدیم وقتی که فهمیدیم فرصت اداره این اکشن-زنده که مطابق با آواتار: آخرین بادافزار رو داریم" دیمارتینو و کونیتزکو گفتن توی اعلامیه پخش پروژه:
"ما نمیتونیم صبر کنیم تا دنیای آنگ رو به صورت سینمایی همونطوری که ما تصور میکردیم ببینیم و با یه فرهنگ مناسب، بدون پشت صحنه کار نابلد. این فرصتیه که فقط یکبار توی زندگی برای ساختن این کار برای ما پیش میاد که سری انیمیشن اوریجینال رو بسازیم و حتی با جزئیات بیشتر به شخصیت ها، داستان، اکشن، و ساختار دنیای انیمیشن بپردازیم. نت فلیکس به صورت کامل متعهد شده که آشکارا به دید ما برای بازگویی داستان توجه کنه، و ما هم بینهایت از اونها سپاسگذاریم که به ما اجازه دادن باهاشون همکاری کنیم."
ویژگی ها به وجود آورده یه کتاب کمیک و سری داستان های گرافیکی، و مجموعه ویدیو های خانه-ساخت آواتار: آخرین بادافزار: سری کامل نزدیک به 5 میلیون دلار در خرده فروشی ها داشته از زمان فروششون از اوایل امسال.
"ما متعهدیم که با افتخار به زاویه دید برایان و مایک برای بازگویی داستان توجه کنیم و هیجان زده ایم که برای ساخت سری رویداد اکشن-زنده پشتیبانی‌شون میکنیم، تبدیل دنیای رزمی آنگ از عناصر جادویی به زندگی واقعی برای حضار در سراسر جهان در نت فلیکس." گفته شده توسط ملیسا کاب،معاون رئیس بخش محتوای کودکان و خانواده.


" این پست همگام با اخبار جدید به روز رسانی می شود"